Współpraca z Primo Cappuccino

Mam na imię Ania i jestem autorką Primo Cappuccino – najbardziej poczytnego i angażującego bloga o Włoszech i jednego z najlepiej widocznych blogów podróżniczych w sieci.
.
Przygotowuję relacje z wyjazdów w formie opowieści o Włoszech oraz poruszam tematy: podróży w trybie slow, praktycznych porad przed podróżą, smakowania włoskiej kuchni, przyjemnej nauki j. włoskiego, kultury (książki, filmy, muzyka), przeprowadzam wywiady, organizuję włoskie spotkania i inspiruję ludzi do stawiania na jakość, w każdej dziedzinie życia.
.
Blog założyłam w kwietniu 2014 r. Od tego momentu samą tylko stronę odwiedziło ponad 750 000 osób, generując ponad 2 100 000 odsłon. Tylko artykuł o Bari w ciągu ostatnich 2 lat przeczytało ponad 170 000 osób. Wielu z nich dopiero po lekturze mojego poradnika zdecydowało się na podróż do tego miasta.
.
W tworzenie tego miejsca wkładam sporo serca i ogrom pracy, a Czytelnicy odpowiadają mi swoim zaangażowaniem i przywiązaniem do wartości, jakie prezentuję na blogu. Wiedzą, że polecam tylko to, co sama sprawdziłam i co poleciłabym najbliższym.
.

Z ankiety przeprowadzonej po 3 latach działalności, wynika, że 100% wypowiadających się osób w pełni ufa moim poleceniom. To dla mnie największa nagroda, a jednocześnie ogromna odpowiedzialność za treści, jakie tworzę.
.


Co mnie wyróżnia?

.

.Primo Cappuccino pojawia się w na szczytach rankingów blogów podróżniczych i blogów o Włoszech:

.


.

Wysoka jakość

.
Primo Cappuccino wyróżnia się dbałością o kulturę i poprawność językową, a także wysoką estetyką prezentowanych materiałów. W każdym z tekstów zawieram nie tylko swoją wiedzę i doświadczenie, ale i treści, które bezpośrednio odnoszą się do życia Czytelników, a oni odpłacają mi swoim zaufaniem i ogromnym zaangażowaniem w projekty, które tworzę..

.


Stały dostęp do nowych czytelników

.
Na tle innych blogów podróżniczych i tych o Włoszech, Primo Cappuccino wyróżnia się znacznie dłuższą żywotnością wpisów na blogu. Mimo że współpraca zwykle nie trwa długo, teksty powstałe w jej wyniku czytane są jeszcze przez wiele miesięcy po publikacji. Dbam szczególnie o wysokie pozycje moich tekstów w wyszukiwarkach, co przekłada się na ciągłe zdobywanie nowych Czytelników.

.


.

Statystyki za ostatnie 3 miesiące:

1 lipiec – 1 wrzesień 2018

 

 

.


Primo Cappuccino to marka osobista

 

Inspiruję swoich odbiorców do podróży i do życia po włosku w Polsce.
Robię to poprzez:
– bloga primocappuccino.pl (25k UU)
– newsletter Kawowy List, który co tydzień dociera do ponad 4500 najbardziej zaangażowanych osób
– autorski Kalendarz Włoskich Eventów na 2018 i 2019
projekty podróży po włoskich regionach (link) i przewodniki po miastach (link)
– działania wśród mojej społeczności na fanpage’u na Fb (11k) i na Instagramie (3,6k);
– obszerne działania na grupie na Facebooku: Prawdziwe Włochy – grupa praktyków i entuzjastów (9,5k)


.


Kim są odbiorcy Primo Cappuccino?

.
Zdecydowana większość to kobiety (75%), w wieku 25-45 lat (60%), ludzie obyci, kulturalni i inteligentni, którzy chętnie i często podróżują, a także pragną przenieść najlepsze doświadczenia z podróży do swojej codzienności. Stąd tak bardzo podkreślam na blogu nie tylko poradniki i informacje praktyczne dot. Italii, ale także inspiruję do życia w Polsce we włoskim stylu.
.
Ogromna ilość komentarzy
pod tekstami zarówno na blogu, na fanpage’u, w grupie na Fb oraz na Instagramie świadczy o aktywnym zaangażowaniu moich Czytelników w sprawy poruszane na blogu i w social mediach.
.
Spora część Czytelników to rodzice podróżujący z dziećmi, ale także osoby w średnim wieku, ustabilizowane finansowo i często podróżujące po Europie.
.
To wreszcie osoby, które w życiu
stawiają na jakość i komfort. Zarówno w tym, jak spędzają czas; w produktach, które kupują i z którymi się identyfikują, w nawiązywanych relacjach i w odbywanych podróżach.
.
.
.


Możliwości współpracy

.
Primo Cappuccino to marka, która stawia na dobre wartości i wysoką jakość. Promuję tylko wartościowe i sprawdzone marki oraz produkty, które są zbieżne z tematyką bloga.
.
Koszt współpracy zależy od wielu czynników, m. in. od mojego zaangażowania, ilości i rodzaju publikacji na blogu oraz w kanałach social media. Chętnie o tym z Tobą porozmawiam. Razem na pewno coś wymyślimy. Napisz do mnie na adres:
.

ania(at)primocappuccino.pl
.

Odpisuję możliwie jak najszybciej, zwykle w ciągu kilku godzin. Jeśli nie znasz jeszcze mojego bloga i chcesz dowiedzieć się, kim jestem i czym się zajmuję, zajrzyj na stronę O mnie.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy

Ania Myszkowska

.


Obecność w mediach

.
.