O mnie

Ciao!

Primo CappuccinoBardzo mi miło, że tu zaglądasz. To ja, Ania. Mam 33 lata i zawodowo zajmuję się pisaniem, podróżowaniem i organizowaniem podróży innym. Prywatnie jestem żoną wspaniałego człowieka i mamą czwórki cudnych dzieciaków..
Dawno temu postanowiłam, że będę mieć dom tętniący życiem i dużą rodzinę tętniącą miłością – i jeśli chodzi o sukcesy – to już osiągnęłam i pracuję nad tym, by tego nie przespać.
.
Gdy 10 lat temu rozpoczęłam swoją włoską działalność jako pilot i przewodnik po Włoszech, wiedziałam już, że to zajęcie – choć cudowne – to nie na całe życie, bo wśród pilotów realia są takie, że 90% to rozwodnicy, drugie tyle to alkoholicy (rozłąka, bycie dla wszystkich i dla nikogo jednocześnie, samotność i ogrom odpowiedzialności to tylko kilka minusów). Postanowiłam coś z tym zrobić.
.
I zrobiłam. Dziś mijają cztery lata, jak pilotuję miłośników Italii w sieci, doradzam w podróżach, piszę o tym, o czym nie wspominają przewodniki – o emocjach i o autentycznym podróżowaniu po Italii, by później najbardziej wartościowe elementy stamtąd przenieść do codziennego życia tu i teraz.
.
O poszukiwaniu swojego flow, ale i o tym, jak żyjąc szybko, praktykować podejście slow.
.
A ponieważ moje Primo Cappuccino to już nie tylko blog, ale i marka, cieszę się, że są takie osoby, jak Ty, które chcą żyć i podróżować we własnym rytmie i na swoich zasadach. Właśnie w takich momentach chcę być dla Ciebie wsparciem i inspiracją.
.
Poza blogiem możesz mnie spotkać tutaj, tutaj (tu raz w miesiącu spotykamy się na żywo) i tutaj. Najbardziej jednak zapraszam Cię tutaj. Każde z tych miejsc rozwijam najlepiej, jak się da. I będę zaszczycona, jeśli któregoś dnia dołączysz do mnie, by wypić ze mną tę pierwszą kawę :)
.

Chcesz wiedzieć więcej?

W tym wywiadzie otwieram serce i uchylam rąbka moich blogowych tajemnicy. Zaparz sobie kawy i czerp przyjemność z czytania!.
Co dostaniesz na blogu?
.
Konkretną wiedzę o tym:

.
…i wiele innych inspiracji, które mają na celu sprawić, byś mógł cieszyć się życiem nie tylko w podróży, ale także przed i na dłuuugo po tym, jak z niej powrócisz. .
.

Na koniec mam do Ciebie małą prośbę. Jeśli cokolwiek na tym blogu uznasz za wartościowe, powiedz mi o tym. Podczas pilotowania widzę reakcje ludzi, słyszę ich pytania, zdziwienia, zachwyty lub wręcz przeciwnie. Blogowanie to utrudnia, dlatego cieszę się na każdy sygnał, w którym powiesz, że jest dobrze, lub przeciwnie – coś warto ulepszyć. To Ty, jako Czytelnik, generujesz rozwój bloga codziennie motywując mnie do wytężonej pracy. Dlatego wiedz, to też Twoja przestrzeń. Czuj się tu jak u siebie.
.
Czekam na Ciebie w komentarzach pod tekstami lub pod adresem: ania(at)primocappuccino.pl  Ponieważ blog jest miejscem, gdzie czuję się swobodnie, darujmy sobie wszelkie tytuły, pisz/mów do mnie po prostu per ty.
.
Salutuję,

Ania Myszkowska


.


Jeśli jesteś zainteresowany wspólnymi działaniami ze mną zajrzyj do podstrony Współpraca lub napisz wiadomość na adres ania(at)primocappuccino.pl