Imbiru, budującej mowy i zadomowienia się

Życzę Ci czegoś wolnego, czegoś czystego i czegoś… naspidowanego. A na koniec zapraszam Cię do swojego domu. A co!


Dziś będzie krótko, bo wolę byś swój czas zaoszczędził na sam koniec. Tam mam dla Ciebie wyjatkowe zaproszenie. Ale póki to nastąpi kilka krótkich słów o sprawach wcale nie błahych.
.
Mój drogi Czytelniku, początkowo te życzenia miały się znaleźć w jutrzejszym newsletterze (którego wyjątkowo nie będzie), ale po namyśle postanowiłam życzyć publicznie, każdemu i każdej z Was, temu kto czuje się tu jak u siebie i temu, kto wpada tylko okazjonalnie. Każdy z Was tworzy to miejsce razem ze mną. Dlatego wszem i wobec, na święta, święta i (zwłaszcza) po świętach, całą sobą życzę Tobie:

.
Wolnego życia, wolnego czasu…

uważności
…i porządnego zwolnienia rytmu!


Czystego umysłu

uważność

…i niemniej czystych myśli!


I nade wszystko, odważnego i…naspidowanego ducha!
 Który rządzi ciałem, nie odwrotnie. Który podrywa z miejsca. Nie pozwala zastygać w bezruchu, wyrywa z bezsilności. Który zawsze wie, gdzie iść.
Rozwinięty duch zawiera w sobie mocno rozwiniętą, świetną osobowosć, ale też coś więcej. Bo trzeba mieć nieźle naspidowanego ducha, żeby tworzyć rzeczy wielkie.
.
I teraz to najważniejsze, bo życzę Ci: imbiru, budującej mowy i Zadomowienia Się. A teraz pozwól, że oddam głos komuś wyjątkowo inteligentnemu, kto świetnie posługuje się słowem i o moich życzeniach mówi tak, że nie można przestać słuchać. Komuś, kto wyjaśni Ci te (może nieco zagadkowe) słowa. Mocno zachęcam do intensywnego odsłuchu! (wzrok niepotrzebny) :)

I tyle. Teraz wiesz już wszystko. Rozumiesz, jaki moje życzenia mają związek z imbirem. Czemu tak go lubię. I czemu chcę, byś odwiedził mnie w moim domu. Ponieważ wiesz już, o co mi chodzi w zaproszeniu, wpadaj tak po prostu, bez okazji. Zasmakuj się w kawie, poczęstuj ciachem. Poczuj się dobrze. Bądź u siebie. 
.
Posyłam Ci dobre myśli.
.
p.s. Jeśli jesteś zawiedziony, że dziś tak krótko –
TUTAJ życzę Ci wiecej!
.


Teraz czas na Ciebie, razem tworzymy to miejsce. Będzie mi miło, jeśli pozostaniemy w kontakcie :)

* Zostaw komentarz, dla Ciebie to chwila, dla mnie ważna wskazówka.

* Polub mój fanpage na Facebooku, by być na bieżąco lub zapisz się do newslettera i odbierz Kalendarz Włoski 2016.

* Jeśli artykuł Ci się spodobał, podziel się nim ze znajomymi.


Więcej w Ludzie i rozmowy, Życie w stylu SLOW
zyczenia Boze Narodzenie, jak przeżyć święta, jak przeżyć życie, życzenia inne niż wszystkie, życzenia świąteczne, życzenia na Boze Narodzenie, Boze narodzenie tradycje
Dwa życzenia na Boże Narodzenie.

Życzenia na Boże Narodzenie to sprawa, która wielu z nas spędza sen z powiek, zwłaszcza, gdy się nie wie, co komu powiedzieć,...

Zamknij