Współpraca z Primo Cappuccino

Dlaczego warto?

.
Mam na imię Ania i odpowiadam za Primo Cappuccino. Zamieszczam tutaj relacje ze swoich wyjazdów w formie dopracowanych opowieści, a także poruszam tematy: podróży w trybie slow, zwiedzania Italii, jej regionów, degustowania włoskiej kuchni (sporo miejsca poświęcam kawie), nauki języka, szeroko pojętej kultury (książki, filmy, muzyka), przeprowadzam wywiady i opowiadam o konretnych osobach. Piszę też o świadomych wyborach, których dokonuję na co dzień, stawiając na jakość, zamiast tego, by było jakoś.
.
Tylko w roku 2016 mój blog odwiedziło ponad 150 000 czytelników, generując prawie pół miliona odsłon i spędzając nad moimi tekstami średnio 3:30 minut. 1/3 tej liczby to osoby stale powracające.
.
Primo Cappuccino to blog popularny nie tylko wśród miłośników Włoch, ale i wśród osób, które lubią podróże, żyją szybko, ale świadomie, w swoim rytmie i na własnych zasadach. Odwiedzają Primo Cappuccino nie tylko po to, żeby poczuć włoski klimat, ale przede wszystkim po to, by poprawić sobie humor, odstresować się, przeczytać coś mądrego, inspirującego i podnoszącego na duchu, podanego w ciekawej i autentycznej formie.
.
Zarówno z włoską, jak i z polską blogosferą współpracuję na co dzień, odwiedzam największe blogowe konferencje w Polsce, czerpiąc z najnowszych trendów to, co najlepsze i najlepiej pasujące do realiów moich Czytelników.
.

Poznaj opinie o Primo Cappuccino

.
Blog założyłam w kwietniu 2014 r.  Lubię pisać konkretne, rzeczowe teksty, które w jakiś sposób pomagają innym ludziom. W tworzenie tego miejsca wkładam sporo serca i ogrom pracy, a Czytelnicy odpowiadają mi swoim zaangażowaniem i przywiązaniem do wartości, jakie prezentuję na blogu.
.


.
Primo Cappuccino pojawia się w na szczytach rankingów blogów podróżniczych i blogów o Włoszech:


.


Przykładowe marki, z którymi współpracowałam

.
Niektóre z nich znajdziesz poniżej. Niezależnie jednak od wielkości Twojej firmy, możesz liczyć na profesjonalne podejście, oryginalne pomysły i wysokiej jakości kampanię. Ta, z kolei, trafi do konkretnej, zainteresowanej Twoim produktem grupy osób i pokaże Twoją markę w szerszym kontekście, bo to jest dziś najbardziej atrakcyjne dla współczesnego konsumenta.

.

Zobacz wpis na blogu

.

 Zobacz pierwszy wpis na blogu

Zobacz drugi wpis na blogu

.

 Zobacz wpis na blogu

 

 

.


Wysokiej jakości materiały

.
Primo Cappuccino wyróżnia się wielką dbałością o kulturę i poprawność językową, a także estetykę prezentowanych materiałów. W każdym ze stworzonych osobiście tekstów zawieram nie tylko swoją wiedzę i doświadczenie, ale i treści, które bezpośrednio odnoszą się do codziennego życia moich Czytelników. Czytelnicy odpłacają mi swoim zaufaniem i olbrzymim zaangażowaniem w projekty, które tworzę.
.


.


Duży zasięg w social mediach

.
Jestem aktywna na FacebookuInstagramie, a także we własnej grupie na Facebooku docierając do ponad 37 tysięcy osób tygodniowo, a mój Kawowy List do ponad 1,5 tysiąca osób zafascynowanych Italią, podróżami i włoskim stylem życia. Ty też możesz do nich dotrzeć.
.

Jeśli wmówisz sobie, że jesteś na to za stary – rzeczywiście tak będzie. Jeśli uznasz, że nie masz na takie rzeczy pieni…

Opublikowany przez PrimoCappuccino.pl na 8 maja 2017

.


Stały dostęp do nowych czytelników

.
Na tle innych blogów podróżniczych i tych o Włoszech, Primo Cappuccino wyróżnia się znacznie dłuższą żywotnością wpisów na blogu. Pomimo że współpraca zwykle nie trwa długo, teksty powstałe w jej wyniku czytane są jeszcze przez wiele miesięcy po publikacji. Dbam szczególnie o wysokie pozycje moich tekstów w wyszukiwarkach, co przekłada się na ciągłe zdobywanie nowych Czytelników.
.

Statystyki za ostatnie trzy miesiące: marzec – maj 2017

.
.

Statystyki za ostatni miesiąc: maj 2017

.

.


Kim są czytelnicy Primo Cappuccino?

.
Zdecydowana większość to kobiety (80%), w wieku 25-45 lat (60%). To osoby, które szukają włoskich klimatów wokół siebie, ale też uwielbiają podróżować świadomie, w swoim rytmie, niebanalnie i najlepiej poza szlakiem. To ludzie kulturalni i inteligentni, którzy chętnie włączają się w proponowane dyskusje, o czym świadczy ogromna ilość ciekawych komentarzy pod tekstami zarówno na blogu, jak i na fanpage’u.
.
.
To wreszcie osoby, które stawiają na jakość i komfort. Zarówno w sposobie spędzania czasu, w produktach, jakie kupują i z którymi się identyfikują, w nawiązywanych relacjach i w odbywanych podróżach.
.


 .
Primo Cappuccino to blog, na którym którym stawiam na dobre wartości i wysoką jakość. Tę samą zasadę stosuję przy współpracy reklamowej. Promuję takie marki i inicjatywy, które sprawdziłam osobiście, i które z czystym sumieniem poleciłabym przyjaciołom. Nie ukrywam na blogu faktu, że post powstał w wyniku współpracy.
.
Koszt współpracy zależy od wielu czynników, m. in. od mojego zaangażowania, ilości i rodzaju publikacji na blogu oraz w kanałach social media. Chętnie porozmawiam o tym z Tobą osobiście, razem na pewno coś wymyślimy. Napisz do mnie na adres:
.

ania@primocappuccino.pl
.

Odpisuję możliwie jak najszybciej, zwykle w ciągu kilku godzin. Jeśli nie znasz jeszcze mojego bloga i chcesz dowiedzieć się, kim jestem i czym się zajmuję, to zapraszam Cię do lektury kilku postów i na stronę O mnie.

.
Pozdrawiam i zapraszam do współpracy

Ania Myszkowska

.


Primo Cappuccino w mediach i na stronach innych twórców:
.