O mnie

Hej!

Primo Cappuccino

Bardzo mi miło, że tu zaglądasz. Mam na imię Ania, pilotuję wycieczki, projektuję podróże, rozkochuję w Italii, slow life i dobrej kawie. Piszę w sposób lekki, nawet gdy mówię o rzeczach trudnych i skomplikowanych.
.
Kiedy mogę podróżuję, kiedy nie, organizuję podróże innym. W chwili obecnej me wygadane latorośle nie zgadzają się na zbyt długie i zbyt częste moje wyjazdy, stąd między innymi powstało Primo Cappuccino. Żeby móc być we Włoszech, będąc gdziekolwiek.
.
W to miejsce dość mocno wdarła się idea Slow. To też sprawka Włochów! Oni jak nikt inny na świecie udowadniają, że powolność nie grozi apatią. Trudno tak powiedzieć o ludziach, którzy mówią, gestykulują i jeżdżą najszybciej w Europie. A przy tym ogromnie cieszą się życiem, rodziną, przydługimi rodzinnymi kolacjami, obłędnym jedzeniem, wybornym winem, genialną kawą… ect.
.
O czym jeszcze piszę? O tym, o czym się mówi po włosku i co się czuje, myśląc o Italii. Jak to jest podróżować tam ciałem, ale też o tym, jak bezpowrotnie zostawić kawałek duszy na Tamtej Ziemi. Zachęcam do życia w Polsce we włoskim stylu i zarażam innych Wirusem Włoskiego Bakcyla, jedyną chorobą, z której żaden zarażony NIE chce się leczyć ;)
.
Ponieważ skłonność mam do komplikacji, to miejsce będzie prostym tego przeciwieństwem. Z nutą finezji i odrobinę intrygujący. W końcu to blog osobisty, Italią inspirowany, a nie wykładnia wiedzy o Półwyspie Apenińskim. Dlatego, nie chcąc być bardziej papieską niż sam papież, postanawiam pisać tylko to, co sprawia mi autentyczną frajdę i wyłącznie o tym, co dobrze znam.
.
I już na koniec, witam Cię krótko i konkretnie, bo osobiście :)
.


Na koniec mam do Ciebie małą prośbę. Jeśli cokolwiek na tym blogu uznasz za wartościowe, powiedz mi o tym! Podczas pilotowania widzę reakcje ludzi, słyszę ich pytania, zdziwienia, zachwyty lub wręcz przeciwnie. Blogowanie to utrudnia, dlatego cieszę się na każdy sygnał, w którym powiesz, że jest dobrze, lub przeciwnie – coś warto ulepszyć. To Ty, jako Czytelnik, generujesz rozwój bloga codziennie motywując mnie do wytężonej pracy. Dlatego wiedz, to też Twoja przestrzeń. Czuj się tu jak u siebie.
.
Czekam na Ciebie w komentarzach pod tekstami lub pod adresem: ania@primocappuccino.pl  Ponieważ blog jest miejscem, gdzie czuję się swobodnie, darujmy sobie wszelkie tytuły, pisz/mów do mnie po prostu per ty.
.
Salutuję,

Ania Myszkowska


.


Jeśli jesteś zainteresowany wspólnymi działaniami ze mną i z moim blogiem zajrzyj do podstrony Współpraca lub napisz wiadomość na adres ania@primocappuccino.pl
.
Znajdziesz mnie też na: facebookuinstagramie/ twitterzebloglovin.